Ve spolupráci se Surfhouse Sri Lanka jsme pro Girls Who Ride ušily na míru surfový kemp. Ten vám přinese nejen sportovní zážitky, ale i poznání krásné exotické krajiny. Kromě lekcí surfingu prožiješ neopakovatelné chvíle na nádherných místech, naučíš se vařit místní speciality, zrelaxuješ tělo i duši hodinami jógy a provětráš mysl na výletech za poznáním. Nezapomenutelné určitě budou i večerní dýchánky.

Pro milovníky Nikity, je možné na místě zakoupit za super ceny speciální letní modely, surfové kraťáky a plavky vhodné na surfování i opalování!

Termíny:

17. – 24. listopadu 2012 a 1. – 8. prosinec 2012

Cena - týden /osoba je:

8 900 Kč

(č.ú. 2265578173/0800)

Kemp obsahuje 3x týdně surfařskou lekci se surfovým instruktorem, mimo tyto lekce doprovází kempery na surfovém spotu člen našeho týmu, který je vám neustále k dispozici s radami a pomocí při tréninku.
V průběhu týdne mají navečer kempeři přednášky. Ty jsou zaměřeny na předání teoretických informací o surfingu.

V ceně týdenního kempu je:

 • 6 nocí na naší surfové základně
 • transport na surfové spoty a do okolí
 • zapůjčení surfů
 • 3 lekce od surfového instruktora
 • každodenní podporu od členů našeho týmu mimo přímou výuku instruktora
 • 3 přednáškové večery – teoretický základ
 • 90 minut ajurvédské masáže celého těla nebo lekce srílanského vaření s karí
 • fotky z celého kempu
 • Nikita photoshooting, letní kolekce Nikita za speciální ceny
 • každodenní snídaně, 3x týdně typická srílanská večeře
 • 2x výlet do okolí – na hadí farmu a místo výskytu želv

Mimo cenu kempu je možné domluvit:

 • tip a pomoc při zařizování jakéhokoli výletu po Srí Lance (Vřele doporučujeme zařadit při cestě na nebo z letiště návštěvu nejzajímavějších vnitrozemských míst Srí Lanky.)
 • výlet na lodi – pozorování delfínů, rybaření
 • zapůjčení skútru
 • bydlení na surfové základně mimo termín kempu, cena bydlení pro kempery mimo termín kempu je 180,- Kč/noc
 • společné večeře
 • zapůjčení surfů mimo termín kempu
 • zprostředkování transportu z/na letiště dodávkou


Kempy organizuje Surfhouse Sri Lanka, což je česká surfová základna na Srí Lance.


Protože je Srí Lanka nádherný ostrov s nebývalými možnostmi cestování, doporučujeme spojit týdenní surfový kemp s cestováním po Srí Lance. Na základě znalostí místa pro vás rádi připravíme nejzajímavější kombinaci surfingu a poznávacích výletů po ostrově.

Srí Lanka:

Srí Lanka je tropický ostrov, který svou krásou a rozmanitostí patří mezi nejkrásnější místa na světě. Pestrostí fauny a flóry, množstvím památek a turistických atrakcí překvapí každého cestovatele.
Každá oblast Srí Lanky je něčím specifická a při cestování na vás zapůsobí jako ostrov tisíce tváří. Ať se jedná o bělostné pláže lemované palmami, národní parky, ve kterých žije nepřeberné množství divokých zvířat jako jsou leopardi, sloni, krokodýli, buvoli, opice a mnoho dalších, nekonečné čajové plantáže v horách, vnitrozemská džungle, bájná starověká města, vysoké hory s mnoha zajímavými trasami kolem vodopádů a skal, bylinkové zahrady, přehrady a tisíce chrámů, které jsou prakticky všude.
Rádi vám poradíme a doporučíme jakýkoli výlet a také nejlepší formu výletu tak, abyste poznali nádhery Srí Lanky tím nejzajímavějším způsobem.

Podnebí:

Na Srí Lance se střídají období sucha a období dešťů. Ty ovlivňují dva monzuny točící se okolo ostrova. Zjednodušeně by se dalo říct, že sezóna na surfování je od dubna do listopadu na východním pobřeží (Arugam Bay) a od listopadu do dubna na jižním a západním pobřeží (Mirissa, Hikkaduwa).
Průměrná teplota vody i vzduchu je 27 stupňů. V období sucha (během našeho léta) se však běžně vyšplhá až ke 40 stupňům. Proto i my stěhujeme náš Surfhouse právě podle výše zmíněných monzunů buď na západní anebo na východní pobřeží.

Obyvatelé Srí Lanky jsou vesměs milí a příjemní lidé a občanské nepokoje jsou zažehnány.

O Mirrise:

Mirrisa je nádherná klidná zátoka na jižním pobřeží Srí Lanky. Přímo v Mirrise je nádherný surfový spot, který není ale vhodný pro úplné začátečníky. V závislosti na sezóně se v Mirisse dají jezdit i další dva spoty. Jedna z nejlepších srílanských „začátečnických lokací“ je pak pláž ve Welligamě. Zde je prostorný spot s písčitou pláží, bez kamenů a korálů. Pro začátečníky je to velmi vhodné a bezpečné místo s „přátelskými vlnami“. V okolí Mirissy je pak také několik překrásných spotů pro pokročilé surfaře (Matara, Midigama, Hikkadua).

V okolí Mirrisy a Welligamy je možné navštívit několik krásných budhistických chrámů, hadí farmu, pozorovat velryby a delfíny nebo navštívit želví farmu.
Mirrisa je oblíbené turistické místo s překrásnou zátokou, kde se dá také potápět a plavat. (To někde není kvůli vlnám a proudům možné.). Atmosféra zde je velmi příjemná díky možnostem posezení na pláži, kde vám nabídnou místní vynikající srílanská jídla a všechny možné dary moře.

Kompletní info a přihlášky na www.nikitacamp.cz.