... profesionální módní přehlídky a odborné přednášky pro majitele i zaměstnance sportovních obchodů. To jsou ve zkratce hlavní body třetího ročníku mezinárodního veletrhu vybavení pro outdoorové a zimní sporty „S1“, který se koná od 16. – 18. února 2010 v areálu brněnského výstaviště, nově v pavilonu P. Čtyřicítka vystavovatelů bude na veletrhu S1 prezentovat výrobky bezmála stovky českých a zahraničních značek, které jsou určeny pro nadcházející letní, případně zimní sezónu 2010/2011.

Pavilon P nabídne své prostory také Mezinárodnímu veletrhu obuvi a koženého zboží KABO, v rámci kterého se bude prezentovat více než deset firem, které mají ve svém repertoáru obuv určenou pro turistiku a outdoorové aktivity. Termínové a letos nově i prostorové spojení veletrhů S1 a KABO tak nabídne velmi zajímavou obchodní platformu pro každého zástupce maloobchodu se sportovním a outdoorovým zbožím.

K veletrhu S1 již neodmyslitelně patří zajímavý, tématicky zaměřený doprovodný program. Jednou z části programu veletrhu budou také módní přehlídky. „S1 SHOW“ proběhne pod patronací agentury TOP LADIES. Choreografii bude mít stejně jako v minulých ročnících na starost Eva Fiderická, která má velmi bohaté zkušenosti z přehlídek z německých veletrhů ISPO Mnichov, Eurobike či Outdoor Friedrichshafen.

Novinkou v doprovodném programu veletrhu S1 bude přednáška významné průzkumové agentury IPSOS – TAMBOR, která odhalí výsledky exkluzivního průzkumu, který pro BVV provedla a zpracovala v lednu letošního roku. Prezentace výsledků proběhne v úterý, 16. února 2010, od 15 hodin v pavilonu P, v sále „Info point“, který bude vybudován přímo na výstavní ploše. V časové návaznosti na tuto prezentaci pohovoří o svých horolezeckých úspěších z poslední doby a svých plánech do budoucna významný český horolezec Radek Jaroš. Tento borec má za sebou nespočet expedicí a výstupů nejen na himalájské vrcholy. Jeho přednášky i o tom, jak vysocefunkční materiály „pracují“ v extrémních podmínkách, bude zajisté také velkým tahákem.

Po loňském úspěchu budou velmi zajímavou a důležitou částí programu odborné přednášky nejen pro majitele a zaměstnance sportovních obchodů. Dva semináře „Hi-tech oděvy“ a „Komfort sportovních oděvů – zkušebnictví“ proběhnou ve středu, 17. února a jejich garantem je klastr CLUTEX.

Třetí ročník veletrhu S1 se koná ve dnech 16. – 18. února 2010. Pro návštěvníky bude veletrh otevřen od 9.00 do 18.00 hod, poslední den pouze do 15.00 hodin. Veškeré potřebné informace o veletrhu S1 naleznete na internetových stránkách www.s1brno.cz.

Program veletrhu ke stažení ZDE.

Seznam vystavovatelů na veletrhu S1 ke stažení ZDE.
Seznam vystavovatelů na veletrhu KABO v sekci Sport-Outdoor ke stažení ZDE.

Seznam přednášek na veletrhu ke stažení ZDE.