Meg je velkou vyznavačkou strmých a technických lajn. Jak sama říká, „ Jsem freestyle, big mountain rider a ráda objevuju odlehlá místa na lyžování. Není nic lepšího, než projíždět prašan ve velké rychlosti. Jezdila jsem také slalomové tratě, ale to není nic pro mě.“ Na Špičáku je neprudší sjezdovka v Česku – Šance, kde si Megan užívá nejstrmější neupravovanou část, hojně využívanou pro freestyle: „ Je super, když napadne hodně čerstvého prašanu, tak jezdím jedině tudy. A když prašan není, miluju ježdění mezi stromy, kterých je tady spousta.“ V USA ji nejvíce baví hory na Aljašce, Teton Mountains ve státě Wyoming a Crested Butte v Coloradu.

Díky práci v lyžařské škola má americká lektorka možnost blíže poznat skiareál a může tak srovnávat lyžování v Čechách a Americe. Jaký je rozdíl mezi jeho učením na Špičáku a v Utahu? „ Jak v čem. V Brightonu, kde lyžuju, učí kolem 200 instruktorů. U nás je o hodně dražší zaplatit si lekci, a proto instruktoři dostávají daleko víc peněz. Když si zaplatíš v Utahu, jsi ve skupině lidí, zatímco tady jako instruktor dáváš víc privátních hodin. To je super pro klienty, protože se jim můžeme více věnovat. Klient v Utahu musí zaplatit zhruba třikrát víc, aby dostal soukromou lekci. Na druhou stranu, pracovní prostředí je stejné. Skvělá parta lidí, kteří všichni milují lyžování, a skvěle se s nimi pracuje.“

Podle Megan je Skiareál Špičák srovnatelný s resorty na východním pobřeží v Apalačském pohoří (Pennsylvania, New York, Vermont, New Hampshire a Maine). Lyžařská střediska na západě USA, ve Skalistých horách, jsou srovnatelná s těmi v Alpách - větší hory a větší střediska.

Na jaře a v létě Meg pracuje jako instruktorka kajaku na divoké vodě. Vystudovala grafický design a může pracovat a vydělávat za pomoci počítače kdekoliv na světě. Megan podle svých slov ráda dělá vše naplno. Miluje lyžování, kajak, cestování a dokonce občas i maluje.

Špičák můžete vyzkoušet i díky skipasu zdarma.