Několik loňských účastníků si na valašské kopce vytvořilo závislost. Třeba slečna M., která loni dorazila se starým kolem, vyzkoušela celoodpružený "Spešl" a s prvním šlápnutím se v ní zrodila závislost, která ji přinutila obměnit svůj „cyklopark“ třikrát během jednoho roku, nebo bajker R., který od té doby plánuje své vyjížďky jen přes místa, kde dělají ty nejlepší borůvkové knedlíky! O bikové závislosti ani nemluvme. Bohužel proti této infekci neexistuje žádné očkování ani protilátky a nákaza je prostě jistá. Dobře si proto rozmyslete, jestli chcete absolvovat tak silné zážitky.

V rámci Specialized Dnů horské cyklistiky budou probíhat vyjížďky s průvodci, které jsou naplánované tak, aby všem přinesly co nejvíce dojmů, informací, zkušeností a zážitků. Díky místním průvodcům se dostanete na místa, které byste v mapě těžko hledali. Připraveny jsou takzvané all mountain a XC vyjížďky.

Protože víme, že žen bikerek jezdí méně než mužů, mají méně možností vyrazit si na vyjížďku podle svého gusta a musí se honit za mužskou převahou, připravili jsme vyjížďky pro bajkující slečny a paní WILD CAT RIDE.

Pokud byste se chtěli vymlouvat na to, že vaše kolo na takový terén není anebo vaše schopnosti nejsou dostatečné, máte smůlu, protože si budete moci otestovat kola Specialized, a s technikou jízdy vám také rádi poradíme. Ani výmluva, že nemáte s kým přijet vás neomlouvá, tady máte totiž skvělou příležitost poznat nové bikové kamarády a kamarádky.

Jak probíhaly vyjížďky loni se můžete podívat zde.

Veškeré informace, kalendář akcí, přihlášku a lákavé fotografie najdete na webových stránkách www.trails.cz

Tak si přijďte jen tak zajezdit.

Biku zdar!

Doporučené ubytování: Hotel Galik (Cyklisté vítáni)
http://www.valachy.cz/…l-galik.aspx

Vše co potřebujete pro ježdění na (ale nejen) na Valašsku :
Specialized
Trails.cz
Hannah
Rockpoint
Wild cat
Valachy.cz
Valašsko – Horní Vsacko
Východní Morava