WILD CAT DESIGN je na českém trhu první ocenění, které si klade za cíl posuzovat a oceňovat exponáty ženským pohledem. Hodnotit design, celkový dojem, originalitu a objevovat co nejúčelnější propojení funkční a estetické stránky navrhovaných exponátů. Což vyžaduje jak technické, tak výtvarné schopnosti. Právě proto je porota sestavena ze samých dam – odbornic, které mají široké pole působnosti. Jsou to bývalé sportovkyně, fotografky a designérky, které spojuje láska k cyklistice, sportu, designu a pěkným věcem.

Ocenění WILD CAT DESIGN je pro vítězné exponáty puncem jedinečnosti, neotřelého designu, exklusivity a atraktivním marketingovým nástrojem. Ono charakteristické logo, bude celou akci symbolizovat. Logo, které bude sloužit k případnému označení produktu např. v katalogu…

Hodnocené kategorie – dámské kolo (všechny kategorie), dámské cyklistické oblečení, dámské cyklistické doplňky (batoh, bidon, computer…), dámské cyklistické komponenty (sedlo, gripy, blikačka, nářadí…)Zde na www.wild-cat.cz vám představíme před začátkem veletrhu Bike Brno 2010 všechny exponáty.


Porota
Kája Polívková - ME a MS v kvadriatlonu
Markéta Navrátilová - sportovní fotografka – TOUR DE FRANCE
Hana Dvorská – kaskadérka, která se převtělovala do Nastassji Kinské, pracovala s Jackie Chanem
Hanka Topolovová – šéfredaktorka časopisu WILD CAT