No, mě se toho moc nevybavilo. Asi jen to, že tam asi neustále prší, a že tam někde mají úžasná biková centra. A protože ve Walesu opravdu dost často prší, je voda pro sportování naprosto ideální. Navléknete se do neoprénu, celý den se mácháte ve vodě, prší a vám je to úplně jedno. A ještě k tomu chcete pořád víc a víc. :-)

A co všechno tedy ve Walesu můžete zažít? Sice se o tomto vodním tripu do Walesu dozvíte z jarního čísla WILD CAT 07, nastíníme vám alespoň, při čem se můžete ve Walesu pěkně namočit. Vyzkoušet můžete třeba jízdu na raftu nebo kajaku v centru White water v Cardiffu, coasteering, surfování, mořský kajak na jižním a západním pobřeží. A když zrovna neprší a nastane odliv, je na pobřeží spousta skvělých míst na lezení.Mně osobně Wales učaroval a stal se pro mě takovým malým Zélandem. Otevřel mi oči, nabudil mě, nabil energií, a přestože se s vodou moc nepotkávám, probudil ve mně vodní živel, takže už přemýšlím, kde se zase smočit při nějaké parádní vodní aktivitě.

Jelikož jsem byla neustále naložená ve vodě, na surfu, kajaku nebo raftu, moc fotek jsem udělat nestihla. Takže tady máte zatím jen malou ochutnávku…

Další info o Walesu a vodních aktivitách najdete na webových stránkách viz níže nebo v časopisu WILD CAT 07:

www.visitwales.com

www.ciww.com

www.callofthewild.co.uk

http://www.preseliventure.co.uk