Časopis Wild Cat neboli Divoká kočka, v rámci veletrhu Bike Brno hodnotil a ocenil vystavené exponáty - pouze dámské kolekce.

Porota sestavená ze samých dam – sportovkyň, odbornic které spojuje láska k cyklistice a pěkným věcem posuzovala design, celkový dojem, originalitu dámských cyklistických výrobků.

Ceny, které tato porota vybrala, byly uděleny hned v šesti kategoriích – nejstylovější horské a silniční kolo, dětské kolo, oblečení, komponenty a doplňky. Úspěch tak slavila například dámská verze horského kola Giant Anthem, dětské kolo Amulet, dámský dres bílé barvy značky Craft, růžový závodní plášť Michelin, dámské silniční kolo Scott Contessa a zdravá láhev firmy R&B Mědílek.

„*Nehodnotíme technické parametry. Chceme se podívat na exponáty ženským, designovým pohledem. Proto jsme vybraly výrobky, které považujeme za zajímavé a líbí se nám*,“ uvedla na pódiu za všechny „divoké kočky“ šéfredaktorka časopisu Hana Topolovová.

Kategorie silniční kolo

SCOTT Comtessa Speedster 15

Vystavovatel: ScottKategorie horské kolo

Giant Anthem X W

Vystavovatel: Progress Cycle


Kategorie dětské kolo

AMULET My Firest

Vystavovatel: Amulet


Kategorie komponent

Michelin race pro 2613

Vystavovatel: Cyklo Žitný


Kategorie cyklistický doplněk

Zdravá lahev RB Mědílek

Vystavovatel: RB Mědílek

Kategorie cyklistické oblečení

Cyklistický dres Craft Elite Jersey

Vystavovatel: Vavrys

Co je WILD CAT design

WILD CAT DESIGN je na českém trhu první ocenění, které si klade za cíl posuzovat a oceňovat exponáty ženským pohledem. Hodnotit design, celkový dojem, originalitu a objevovat co nejúčelnější propojení funkční a estetické stránky navrhovaných exponátů. Což vyžaduje jak technické, tak výtvarné schopnosti. Právě proto je porota sestavena ze samých dam – odbornic, které mají široké pole působnosti. Jsou to bývalé sportovkyně, fotografky a designérky, které spojuje láska k cyklistice, sportu, designu a pěkným věcem.


Ocenění WILD CAT DESIGN je pro vítězné exponáty puncem jedinečnosti, neotřelého designu, exklusivity a atraktivním marketingovým nástrojem. Ono charakteristické logo, bude celou akci symbolizovat. Logo, které bude sloužit k případnému označení produktu např. v katalogu….

Hodnocené kategorie – dámské kolo (všechny kategorie), dámské cyklistické oblečení, dámské cyklistické doplňky (batoh, bidon, computer…), dámské cyklistické komponenty (sedlo, gripy, blikačka, nářadí…)

Porota
Kája Polívková -  ME a MS v kvadriatlonu
Markéta Navrátilová - sportovní fotografka – TOUR DE FRANCE
 Hana Dvorská – kaskadérka, která se převtělovala do Nastassji Kinské, pracovala s Jackie Chanem
Hanka Topolovová – šéfredaktorka časopisu WILD CAT