Jedni se řítí po okolních svazích na kole, druzí se je snaží zachytit svými fotoaparáty. Pokud se chcete naučit fotit nejen sporty pod vedením těch nejlepších z oboru a navíc se seznámit s hvězdami bikového světa, je tu právě pro vás MAROSANA CAMP 2009.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE WILD CAT JE JEDNÍM Z PARTNERŮ AKCE, NABÍZÍ SVÝM ČTENÁŘKÁM A ČTENÁŘŮM POBYT NA CAMPU, V HODNOTĚ 8500,- KČ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!
NAPIŠTE SI O PŘIHLÁŠKU NA marosana2009@atlas.cz,
uveďte heslo WILD CAT a získejte slevu 3500,-.

VIDEA Z LOŇSKÉHO ROČNÍKU NA https://www.youtube.com/watch?…

MAROSANA CAMP 2009 II. ROČNÍK

Vzhledem k tomu, že se loňský ročník setkal s velkým ohlasem,spojí se obě adrenalinové aktivity pod Kralickým Sněžníkem i letos. Druhý ročník výukového campu pro fotografy 25.7.-1.8. 2009 DOLNÍ MORAVA uvádějí:

Už druhým rokem se pod vrcholem Kralického Sněžníku sejdou dva výukové kempy, které mají společného jmenovatele: ADRENALIN. Připojit ke kempu, na kterém se učí bikeři všech disciplín také FOTOCAMP, to byl nápad z dílny agentury SHARP-PICTURES, fotografa Vítka LUDVÍKA, který oslovil ještě fotografa Roba TRNKU a společně absolvovali s prvními účastníky MAROSANA CAMP 08. Výhodou tohoto spojení je to, že obě skupiny jsou si vzájemně užitečné. Jezdci při svých trénincích nebo freeridových vyjížďkách v přírodě, jsou skvělými modely pro fotografy, na druhou stranu mají spoustu svých momentek, které by jinak neměli.

Ukázalo se, že i každodenní video a foto koučing spojil obě skupiny kemperů, přednášky na téma spolupráce forografa a jezdce nebo tisk fotografií také zaujaly obě skupiny. Kemp MAROSANA 2009 se koná v posledním červencovém týdnu a to : 25.7.-1.8. 2009 vrcholí SLOPESTYLE závodem a BIKEFESTEM, hudební tečkou za celou akcí.

V programu se letos kromě focení v terénu s externí fototechnikou a světly od firmy FOMEI objeví také hned dvě soutěže o zajímavé ceny. Jednou z nich bude soutěž o nejlepší fotografie celé akce, ve které budou odbornou porotou vybrány tři nejúspěšnější fotografie. Na jejich autory čekají ceny, věnované sponzory celé akce. Druhá soutěž, která je novinkou bude v oboru komerční fotografie. Kempeři, kteří se do ní zapojí dostanou zadání jednotlivých firem, zastoupených na akci svými produkty a budou muset vytvořit fotomateriál dle jejich zadání. Vítěz bude odměněn VIP cenou sponzora. Pro příklad, vítěz lifestylového fota pro firmu FOMEI získá kromě ceny také možnost navštívit firmu a vyzkoušet jeji produkty přímo v ateliéru. Vybraná fotografie bude použita k propagačním účelům firmy, vždy s uvedením jména autora. Může se Vám potom lehce stát, že právě Vaše fotografie s Vašim jménem bude například na krabičce se stativem a podobně. Můžou to být první fotografie ve Vašem portfoliu!

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ FOTOTECHNIKY FOMEI TESTOVÁNÍ FOTOAPARÁTŮ OLYMPUS ISTRUKTÁŽNÍ VÝUKA PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ, SOUTĚŽE O SUPER CENY

PIŠTE NA: marosana2009@atlas.cz