Film na pomezí dokumentu a sportovního videa představí cca 15 zástupkyň něžného pohlaví ve sportech, jako jsou skateboarding, snowboarding, freeskiing či horská kola a další.
Formou krátkých klipů propojených komentářem samotných protagonistek se tak dotkneme celé řady zajímavých témat vyplývajících z problematiky prosazování se žen ve spíše mužském odvětví.

Celý projekt si vzala na starost společnost Fullface Productions ve spolupráci se Swis-shop.cz a Nikita. FP se veřejnosti představila již v minulosti, například úspěšným snímkem Spectrum.

Oficiální trailer si můžete prohlédnout pod článkem.

Slavnostní premiéra proběhne v pražském P.M. klubu, který disponuje kvalitní promítací technikou a obřím plátnem. Momentálně se ladí program celého večera a těšit se můžete například na Crazy Nikita Show, tombolu, soutěž se Swiss Shop.cz či na Jäger s Red Bullem za sexy ceny. Prvních 20 příchozích dívek získá dárkový balíček od Nikity.

Kdy:

středa 4. května 2011, 20:00

Kde:

P.M. Club, Trojická 10, Praha

Co:

premiéra videa SugarBeat

Dj´s:

Jorgos ci Robot, Kakao Jr.

Vstup:

50 Kč a sličné hostesky vás odmění Jägermester welcome shotem!

Pokud se do Prahy nedostanete nezoufejte, se SugarBeatem vyrazíme na tour po několika českých městech. A to konkrétně do:

Ústí nad Labem: 7.5. klub Mumie
Olomouc: 10.5. klub Belmondo
Brno: 11.5. Mersey club
Plzeň: 18. 5. Club Watt


Trailer:

SugarBeat: official teaser from Fullface Productions on Vimeo.