Dny horské cyklistiky na Valašsku

Trails.cz

www.valassko-hornovsacko.cz

Termín: 27. 6. – 3. 7. 2009

Startovné: 200 Kč

Kontakt: Katka Sobotková, katka@wild-cat.cz

Místo: Velké Karlovice, Valašsko – Horní Vsacko

Druh: vyjížďky, maraton, XC, DH

Na celý týden (od neděle do pátku) jsme pro vás připravili různě zaměřené vyjížďky. Troufám si říct, že dobře víme, které úseky jsou na Valašsku ty nejlepší pro krásné výhledy, ale i radost z jízdy.

Kapacita vyjížděk je 10 osob na jednoho průvodce, takže se nemusíte bát, že by se jednalo o nějaký masový sraz, naopak! Některé vyjížďky však budou pojaty velmi volně, pak je možné, že vytvoříme skupinu větší. Přihlásit se můžete třeba jen na jednu víkendovou vyjížďku nebo klidně každý den (viz kalendář).

Účastnicím vyjížděk budou k dispozici testovací kola Specialized, jejich zapůjčení je však třeba rezervovat předem, počet strojů je omezený.

Pokud máte závodní ambice, můžete změřit síly v Karlovském Pepi maratonu (MTB XC, 27.6.2009), ČP ve sjezdu (27.-28.6.2009) nebo v Ortika Valašské 24 24hodinovka MTB, 27.-28.6.2009). Týden na to mohou bajkerky a bajkeři všech věkových kategorií bojovat o mistra Zlínského kraje v jednom ze závodů Valašského poháru MTB XC.

Bonus card DHC

Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro vás spoustu výhod zabalených do slevové karty. Bonus card DHC je vstupenkou na Dny horské cyklistiky a zároveň klíč, který vám otevře cestu k různým výhodám, slevám a zpříjemní vám návštěvu Valašska. To abyste viděly, že návštěvníky na Valašsku vítáme s otevřenou náručí. DHC karta je slevová karta a zároveň funguje jako volná vstupenka na organizované vyjížďky Dnů Horské Cyklistiky a WILD CAT Ride, takže jakási účastnická karta, nebo chcete-li týdenní permanentka ke znalostem našich průvodců a k testování kol Specialized. DHC karta však není určena výhradně bajkerkám, systém je otevřený komukoliv.

Výhody s kartou spojené jsou takového charakteru, že je využije a ocení snad každý. Jen namátkou jsou mezi nimi slevy na wellness a do plaveckého bazénu, vstupy do muzeí, na ubytování nebo jiné služby v údolí i na horských chatách a aby toho nebylo málo, tak některé výhody lze čerpat nejen v průběhu Dnů Horské Cyklistiky, ale až do konce prázdnin!

Valašská bajková informační služba

Účastnicím Dnů horské cyklistiky bude k dispozici Informační centrum Dnů Horské Cyklistiky, které držitelkám DHC karet poskytne informační materiály včetně map, dále itineráře vyjížděk, rady, tipy a podobně. Provozní doba: 8:30-9:30 a 19:00-19:30 Kancelář: hotel Galík ve Velkých Karlovicích – Léskovém

Přijďte si s námi jen tak zajezdit!