Holky si už třetí den dávaly 180, graby jako mute, trakař nebo japan, 360, skoro 540 a v den závodu se dokonce se vzájemně vyhecovaly do backflip 180, backrollů, backflipu a frontfipů! Na camp se nám přihlásila i jedna neslyšící snowboarďačka Barunka a v závodě taktéž předvedla luxusní výkony jako 180 a 360! Thumb Up! Čímž samozřejmě velký díky naši tlumočnici Isi za překlad všeho, s čím jsme si nevěděli rady :-)

A jak vypadal den Bandidas? Po příjezdu holky vyfasovaly nejstylovější boardshorts od 69Slam, trička od K2, dresy Bandidas, stickerky, klíčenky a také pitný režim od MONSTER Energy, který byl průběžně doplňován každý den. Rano v 9 snídaně, v 10 hromadný odchod na playground Big Airu, rozvička, trampolína, indoboard. Kolem 11 už stály ty nejrychlejší na rampě a kropily a mydlily rozjezd. S koučingem freeski jsme se střídaly se Zuzičkou tak, aby holky měly support jak nahoře na rozjezdu, tak zpětnou vazbu při odchodu z vody. Celý den se natáčel na kameru - velký díky Isi a Barunce s Roxy! V v 6 Street Dance by Miša Zavadilová ze Vsetína - rovněž díky za super triky friky! Pak večeře a videocoaching, kde se rozebraly všechny skoky zpomaleně i pozpátku :o) , hlavně aby si holky uvědomily, kde dělají chyby, protože první den nám to moc nevěřily. Každý se potřebuje vidět, aby si uvědomil, co vlastně dělá zbytečně a co by naopak měl dělat více. No a pak jen tak zlehka party hard :o) Ale vždy tak, abychom byly ready na skákání další den, samozřejmě.

Jeden večer jsme si ještě stihly namalovat svá vlastní trička Bandidas (viz galerie) V pátek jsme holkám vyhlásili Bandidas freeski a snb contest o věcné ceny , které holkám do závodu věnovala NIKITA a Monster Energy.

A tady jsou výsledky:

SNOWBOARD:

  1. místo Patrycja Chodorowská (nejvíc styl Method, 360 a dokonce 540!)
  2. místo Eliška Heduš Popelková (Mute, Indy, 180 a nástřel na backroll :o)
  3. místo Zuzi Števůrková a Baru Mikitová (obě holky stylový indy a 180)

FREESKI:

  1. místo Nicole Hanáková (backflip, 360, frontlip)
  2. místo Alex (frontflip, 360)
  3. místo Katy Voráčová a Týnečka Zítková (obě holky luxus 360, 180, Týnečka styl mute)

Týnečka si dávala stylové graby každý den jako japan, mute, nose), Katy parádní 180 a v závodě se vyhecovala do čisté 360, Alex snad poprvé dala frontflip, pak parádní 360 a Nica využila zkušeností z loňska a ohromovala backflipy, 360, 540 a poprvé frontlipem. Po závodě si vystřihla i pár side flipů a backflipů 180! Katy taky nevěřila svým očím, ale skákala s přehledem 180 i 360. Gábinka skákala s odvahou první den, pak si hla se zády na trampošce, tak aspoň hecovala holky z mola a fotila.

Snowboarďačky to mívají na kartáčích o něco horší než lyžařky, ale popraly se s tím a ke konci kempu měly také super progres. Takže rovňáky na styl s grabem mute a indy nebo method a nose. 180 a 360 taky padaly, protože holky opravdu makaly a nevzdávaly se i přes některé menší i větší pády.. Patrycja nám střídala snb s freeski, ale my stejně víme, že tě polapíme na lyže, Trišaaa! :o)

Celý camp probíhal v přátelském a pohodovém duchu díky holkám samotným, ale také hlavně díky přístupu Big Airu Nový Hrozenkov, Lukina Mikuly a Martina Horáce Horáka. Cokoli jsme potřebovali, nic nebyl problém a areál nám vyšel ve všem vstříc s úsměvem na rtech. No a party na Magnetce neměly chybu. Přitomen byl mimojiné i švýcarský freeski team a po všech ráno dal vše dopořádku Kubula Kuba Kubikula :o) DÍÍÍKY moc! Jo a Bernymu dík za nejlepší míchačky ala Gin s paprikou, Gin s okurkou a Gin s všeličím!

Velký díky i partnerům celé akce, bez kterých by se náš camp neobešel:

69Slam jako generální partner, NIKITA hlavní partner, další partneři K2, Monster Energy, Insportline , média Freeskiing.cz, Freeride a Wild-Cat .Děkujeme moc! A samozřemě děkujeme Za tisk promo materiálů: Ada Copy Servis Šumperk, tisk dresů: sport-dresy.cz . DĚKUJEME!

Celý camp natáčel Vrbitch z Fullface Production. Brzy se tak můžeme těšit na další jeho luxusní video!

Takže holky, super výkony, těšíme se na příští rok!!!