WILD CAT 10 vychází v pondělí 28. listopadu 2011
84 stran


Titul WILD CAT 10 lze zakoupit i v elektronické podobě pro PC, tablety a telefony. Časopis kupujte na http://cs.publero.com/titul/wild-cat/.

Publero

Prolistujte si ukázku časopisu v elektronické podobě!


Pár tipů z obsahu:


Freeskiing - svoboda, volný pohyb bílou krajinou

Název, který skrývá mnohé: vášeň, vzrušení, radost, drogu, životní styl. Volné, svobodné lyžování. Freeride a freestyle.
Ženské zbraně zabírají i na sjezdovce

„Použij ženské zbraně,” radí moudrá matka své dcerce, která zrovna potřebuje něčeho dosáhnout u opačného pohlaví. Stejná rada beze zbytku platí pro chvíle, kdy chcete něčeho dosáhnout na sjezdovce. Použijte ženské zbraně – tedy modely lyží a přezkáčů vyvinuté pro specifické potřeby lyžařek! A čeho dosáhnete? Toho, o co jde na svahu především – skvělého zážitku z lyžování!
FEELING FREEDOM - Běžecké lyžování

Kouzlu běžeckého lyžování propadá více a více lyžařek. Mnohé z nás tento sport berou jako výbornou prevencí chmurných nálad, jako okamžitý „refresh“. Běžky jsou pro nás imaginárním, ale stále přítomným koučem životního stylu. Díky němu je život vyrovnanější a trénink stále snesitelnější. Přitom se ale chceme v tomto sportu posouvat dále a objevovat nové možnosti. Že vám hovořím z duše? Tak neotálejte se čtením dalších řádků.
Norský Birkebeiner v dámském podání

O tom, že jsou mezi námi ženy, které se jen tak před něčím nezastaví, není pochyb. Jednou z nich je i slečna, kterou jsem vyzpovídala, abych vám mohla skrze stránky našeho časopisu přiblížit atmosféru jednoho z proslulých běžkařských maratónů – Birkebeinerrennet, zkráceně Birken, který je jedním z nejstarších a nejnáročnějších závodů v sérii Worldloppet. Jmenuje se Soňa Tolarová a podělí se s vámi o kouzlo tohoto kultovního závodu, který se každoročně koná v Norsku.
Bez čeho ani ránu aneb nezbytná golfová výbava

Železa, patr, bag, týčka, vypichovátko, markovátko, spousta míčků a samozřejmě tričko s límečkem – taková je základní výstroj každé začínající golfistky. A co všechny ty podivné výrazy znamenají a podle čeho si výbavu vlastně vybrat? Poradí nám zkušený trenér.
Krásy a úskalí zimního bikování

První sněhové vločky jsou pro většinu cyklistů signálem k uložení kola k zimnímu odpočinku. Ale milé dámy, zimní bikování je přece taková zábava! Ježdění na sněhu je dalším rozměrem cyklistiky, jenž přináší radost z pohybu v nové podobě a výrazně rozšiřuje naše umění ovládání kola v obtížném terénu. Taková průprava se nám potom bude hodit v sezoně, a to nejen pro případné závodění.
Západní Sajany - Království sněžného pardála na jihu Sibiře

První hory jsou jako první láska. Nikdy na ně nezapomeneme a vždy pro nás ve vzpomínkách zůstanou něčím dokonalým a nepřekonatelným. Pro mě tou první horskou láskou byly zasněžené Západní Sajany na jihu daleké Sibiře.


Tisíc kilometrů sama se svými psy

Vzpomínky na nejsevernější závod psích spřežení
Více než osm dní putování ledovou krajinou, sama se svými psy a svojí hlavou, psychikou, která nedá nikomu nic zadarmo. Finnmarkslopet je závod, který rozdělil můj život na dvě části – před ním a po něm.
Kočky NEJdivočejší

Známe to. Někdy se to tak semele, že už je všeho nad hlavu, nic se nedaří, jeden problém střídá druhý, energie cokoliv zvládat je pryč. Nechce se nám vůbec nic, těžko samy hledáme motivaci k čemukoliv. Někdy to zvládneme za pár dní, maximálně za pár týdnů. Přinášíme vám nové téma o dívkách, ženách, které zažily mnohem těžší chvíle, musely bojovat delší čas než jen týdny a přesto našly sílu udělat ještě o trochu víc. A tak nám jejich příběhy mohou být třeba motivací nebo umožnit reálný pohled na ty „naše problémy“.
Běžecké lyžování - Sněhotenství aneb s bříškem na běžkách

Všechny kočky z našich zeměpisných šířek dobře znají to dlouhé čekání na zimu, od dubna nejméně do listopadu, kdy v duchu pořád častěji vykružují smýkané či řezané oblouky po vysněných prázdných dlouhých sjezdovkách z nefalšovaného manšestru nebo v čerstvém prašanu. To čekání je nekonečné. Ale ono může být ještě delší – to když na zimu vyjde třeba třetí trimestr. Sněží a sněží, láká to na lyže a vy jste těhotná – zpropadený stav, tohle sněhotenství. Ale nezoufejte, na hory jet můžete a ani lyže nemusíte nechat zahálet – ovšem raději ty běžecké.
Potomek začíná lyžovat

Ať to s ním nejde z kopce a lyžování se nevyhýbá obloukem
Děti se těší z prvního sněhu a vy už se nemůžete dočkat, až jim ukážete další radosti, které přináší zima. K nejopojnějším z nich patří klouzání ze zasněženého kopce na dlouhých prkýnkách zvaných lyže. Není to ledajaké klouzání. Nabízí rychlost horské vichřice, ladnost křivek vykružovaných oblouků, beztížné stavy na pomezí gravitace a odstředivé síly i rytmus a preciznost tanečního kroku.


A mnoho dalšího najdete v aktuálním WILD CAT 10!


Předplatné časopisu s bonusovými SNOWbony pro nákup v našem e-shopu si můžete objednat ZDE