Kdy ti poprvé přišla do hlavy myšlenka,že "TO je TO co chci v životě dělat"..?
Poprvé jsem viděla LesMills programy ve Švédsku na velké LesMills convention (www.lesmills.com) a hned jsem věděla, že tohle je moje životní cesta a že jednou musím právě ja stáhnout tyto úžasné kondiční programy do Holmes Place Česká Republika. www.holmesplace.cz

Odvážím se tě nazvat průkopnicí cvičebního programu Les Mills v Čechách. Jak by jsi tento koncept představila človeku,který tento pojem ještě nikdy neslyšel?
LesMills programy vznikly na Novém Zélandě. Jedná se o 10 velmi chytře sestavených kondičních programů, které mají vždy na 3 měsíce sestavenou stejnou choreografii, která se cvičí stejná teď už ve více než v 90 zemích světa! Programy jsou pro všechny, bez rozdílu věku, pohlaví nebo pokročilosti. Každý si vybere!

Co tě na Les Mills nejvíce oslovilo oproti jiným odvětvím?
Propracovanost jednotlivých programů. Každý program sestavuje tým profesionálu. Dokonalá hudba, proškolení trenéři a hlavně LesMills family/rodina, celý svět cvičí tyto programy a vniká tak dokonalá komunita lidí, poté přátel...díky LesMills mám kamarády v několika zemích světa!

Kde všude se můžeme s Les Mills v ČR setkat?
Pouze v Holmes Place, kde pracuji jako LesMills tréninkový manager. www.holmesplace.cz. V Praze máme 4 kluby a k tomu 4 LesMills programy. BODY PUMP, BODY COMBAT, BODY BALANCE, CX WORX, popisky najdete na Holmes Place webu. Nebo na http://www.facebook.com/…727442497256

Co můžou zájemci očekávat od tvé lekce?
Profesionalní individuální přístup, pomohu jim dosáhnout jejich výsledků, pomohu s výživou a doplňky, ale také se pobaví a poznají nové přátele!

Kdo tvoří tvoji klientelu?
Muži, ženy, sportovci prostě smrtelníci...mezi 20-70 lety!

Kromě vedení lekcí Les Milles, čemu všemu se ještě věnuješ?
Pracuji jako LesMills tréninkový manager pro všechny 4 Holmes Place kluby. Ve „volném” čase cvičím LesMills programy v Holmes Place. Připravuji se na TRI závod ironman, pořád něco. :-) Jinak jsem pracovala 10 let jako osobní trenér, kondiční trenér golfistů, hokejistů, fotbalistů atd. 15 let se věnuji předcvičování!

Léto už je blíž než za dveřmi. Máš pár "expresních" typů jak dostat tělo ze zimniho spánku do formy?
Chodit ke mě 3x týdně na LesMills programy, 5x denně zdravě jíst, žádná expresní cesta neexistuje. :-)

Podílela jsi se na projektu DVD kolekcí se speciální cvičební programem. Čím tě tato spolupráce oslovila a komu by jsi tento druh cvičení doporučila?
Byl to vždy můj dívčí sen, mít svoje DVD. Byla ta ohromná příležitost, výzva, díky natáčení jsem poznala spoustu skvělých lidí a určite mě to posunulo opět o krok dále k mému cíli. www.krasnejsi.elle.cz

Ve svém pracovním životě toho zvládáš opravdu hodně. Máš ještě v této oblasti nějaký nesplněný sen?
Mým cílem je stát se LesMills Master Trainer, dokončit závod Ironman a být zodpovědná za Group fitness v Holmes Place klubech po celém světě!

Jak by jsi nalákala čtenáře, aby přemohli ostych a vyzkoušeli lekci pod profesionálním dohledem?
Nalákala? Nejdříve musí chtít oni sami...k tomu je nikdo nedonutí, ale slibuji, že jakmile vkročí ke mě do sálu, už z něho nebudou chtít nikdy vylézt! To je LES MILLS!!!

Kde tě najdeme?
Holmes Place kluby Praha (všechny 4).