Ženskost, která není prvoplánová, charakterizuje asi nejlépe nejnovější kolekci Nikita. Skladba tkanin a struktura střihů zdůrazňuje siluetu a hru s ní – kontrasty krátkých a dlouhých střihů, úzké kalhoty, dlouhé topy a kratší bundy jsou neustále trendy. V nové kolekci najdete robustní úplety, vlněné látky i vrstvy rezonující v barvách země, které navozují pocit souznění s přírodou. Nechybí různé odstíny hnědé, dřevité nádechy, temně modrá - barvy prolínající se severským soudobým designem, jemuž vládně nadčasovost.

Již tradičně v kolekcích Nikita najdete nepřeberné množství originálních kalhot a džínů různých barev a neuvěřitelných střihů. Letos je v paletě džínů více úzkých střihů než kdykoli předtím. Kalhoty jsou doplněny o detaily jako zipy a záplaty. Celý koncept je inspirován atmosférou Woodstocku.
Originální kolekci doplňují šály a náplety a mnoho dalších doplňků, s nimiž vás chladný severák neodfoukne ve městě, ani na horách. A proto se nezapomeňte zachumlat do Nikity, která během podzimní sezóny přinese na pulty obchodů a e-shopů nejen zimní street, ale i kompletní outwearovou řadu a zbrusu nové snowboardy Nikita Chickita a Sideway Sista.

Největší výběr Nikita tradičně najdete na e-shopu 4cast.cz.

Nikita Lookbook 2013:

http://files.nikitaclothing.com/…book_LOW.pdf Nikita Street 2013 Winter Collection: https://www.youtube.com/watch?…

Nikita Snow 2013 Collection:

https://www.youtube.com/watch?…