Boty do pohody i nepohody

Jak jinak nazvat nejstylovější značku bot Converse. Americká legendární značka CONVERSE působí na trhu už více než 100 let. Známá je především pro svou streetovou obuv. Nová kolekce CONVERSE Chuck Taylor All Star jaro/léto 2013 doslova vyzařuje svobodomyslností a lehkostí letních dní. Vyhrabejte ze skříně klasické jednobarevné, vysoké, nízké. Nebo rozšiřte svoji sbírku Coversek o vzorované, barevné či neotřelé kristusky. Tyhle boty nikdy neztratí styl!

Proužky

Pruhy by měly naprosto neodmyslitelně patřit do vašeho (nejen) letního šatníku. Pruhy - to je hra, proto se nebojte střídat jejich intenzitu a šířku. Všude, kde jen to půjde, proužky vyhledávejte. Tři proužky jsou základ, ale čím více proužků, tím samozřejmě lepší. Nesmíte to ale s jejich kombinací přehánět. Všeho moc škodí, a proto vždycky s mírou.Prkno pro kluky i holky

Na první pohled vypadá podobně jako běžný skateboard. Ale skateboard to není. Jedná se o longboard. Liší se pouhými detaily, ale jsou to právě ony, které z něj činí něco extra. Longboarding zažil za poslední tři roky neuvěřitelný boom, doslova explodoval. Využití longboardu je rozmanité. Především velice dobře poslouží jako užitečný a praktický dopravní prostředek, se kterým můžete vyrazit do školy, do práce, do obchodu, či večer za přáteli do klubu. Velmi příjemným způsobem trávení času může být i jízda po asfaltových stezkách pro kolečkové sporty, které jsou již dnes téměř všude. Ať už to bude zatáčka při výletě s kamarády, či lítání z kopců dolů, vždy dbejte na to, mít na hlavě HELMU a chuť pořádně si to užít!Nestárnoucí Denimky

Klasické denimky by neměly chybět v šatníku ani v létě. Patří k nim stylové oblečení, které jim dodá nádech romantiky, navodí atmosféru rozpáleného slunečného dne a trochu „venkovské“ romantiky. Proto se k denimu hodí drobné kytičkované vzory, kostičky a jemné jako by seprané barvy.

Pastelové barvy

Pastelové barvy jsou žhavým trendem letošní sezony, a ani v případě sportovní módy to není jinak. Tyto barvy můžete nosit ve všech provedení, od doplňků až po laky na nehty! Jsou výrazné, ale umějí být i jemné. Chce to jen umět s nimi správně zacházet. Nikdo přece nechce vypadat jako barevný kanárek. Opravdu výrazné barvy, jako je růžová nebo žlutá, se dají kombinovat, ale jen u drobnějších kousků (například topu, šály, pásku či plavek). Pokud se však nadchnete pro barevné kalhoty, u zbytku oblečení uberte. Pohrajte si s barvami a zůstaňte v kurzu!
Pro letní inspiraci navštivte streetový shop na www.snowboards.cz