A z čeho můžete vybírat? Připravili jsme pro vás vhodného rádce.

1) Tričko s krátkým rukávem

Ve školách bývá i v chladnějších měsících příjemně. Navíc, když se vaše robátko trošku o přestávce proběhne, tričko s krátkým rukávem by pod mikinou či svetříkem rozhodně mělo být.

Krásné dívčí triko s krátkým rukávem Sun So Bright white 2013 od značky Roxy si zamilujete především pro kvalitní materiál, který je příjemný na dotek. Dopřejte svým dcerkám pocit komfortu s tričkem Sun So Bright white 2013!
522 Kč

2) Barevná mikina

Sice ještě zažíváme prodloužené babí léto, ale ráno již můžeme cítit příchod chladných dnů nastávajícího podzimu. Kupte své ratolesti barevnou mikinu, ve které se bude cítit skvěle.

Sice ještě zažíváme prodloužené babí léto, ale ráno již můžeme cítit příchod chladných dnů nastávajícího podzimu. Kupte své ratolesti barevnou mikinu, ve které se bude cítit skvěle Oblečte své dcery do trendy dívčí mikiny na zip Sun To The Sea neon pink 2013. Značka Roxy je zárukou vysoké kvality. Módní vzhled, dobře padnoucí střih a rozepínání mikiny na zip pro maximální pohodlí Vašich dcer.
1 401 Kč

3) Neotřelý Batůžek

Baťůžky pro předškoláky i čerstvé školáky by měly být pestré a s motivy, které přímo vaše dítko zaujme a budou ho nosit s radostí. Zkuste pořídit třeba skvělý designový batůžek pro vaše nejmenší milovníky Spidermana. Batoh poskytuje spoustu místa pro všechny důležitosti, které jsou potřeba pro denní pohodu. Batoh je opatřen třemi velkými kapsami na zip a boční kapsou na láhev s pitím.
990 Kč

4) Botky samochodky do každého počasí

Klasické nízké tenisky CONVERSE Chuck Taylor s výrazným designem budou ozdobou vašeho děťátka, jak ve škole, tak i na hřišti. Plátěné botky vyrobené s vysokou, gumovou podrážkou a nepřehlédnutelnou klasickou černou linkou. Tento model tenisek CONVERSE má spousty fanoušků, kteří by ho nevyměnili za žádný jiný.

5) Do školy už nikdy po svých

Pořiďte vaší ratolesti vhodný dopravní prostředek do školy. Longboard značky Madrid s názvem Creep Hornicorn vám nabídne konkejv a mírný camber. Díky vyšší tuhosti zajistí stabilitu ve vysokých rychlostech. Konstrukce je z březových a topolových dýh, výrazně snižuje hmotnost a přináší požadovanou pevnost.

Více dětské inspirace najdete na www.snowboards.cz