Lídr v oblasti funkčního a sportovního oblečení rozhodně nezapomíná ani na nadšené vyznavače a fanoušky cyklistiky. Ti mají nyní jedinečnou možnost zakoupit si repliky oblečení týmu Bora Argon 18, které byly vytvořeny po vzoru vybavení určeného pro profesionální cyklistiku. A jelikož se Tour de France pomalu blíží, je nejvyšší čas, pořídit si novou výbavu na kolo.

Bora Argon 18 je velice významný a nám Evropanům blízký tým, zejména proto, že v něm mimo jiné působí český profesionální silniční cyklista Jan Bárta. Aktuálně budou moci fanoušci vidět Bártu na cyklistických tratích v oblečení Craft, jehož poznávacím znamením je charakteristická černo-červená kombinace barev. „Chceme spolupracovat s těmi nejlepšími. Od loňského roku je naše jméno spojováno s australským ProTour týmem Orica Green Edge, pro který dodáváme veškeré oblečení – jak závodní, tak volnočasové. A jsme velmi pyšní na to, že letos můžeme do naší stáje přivítat dalšího člena, tým Bora Argon 18,“ říká Mattias Carlsson – produkt manažer cyklistické kolekce.

Cyklistické kraťasy Bora Argon 18 jsou replikou oblečení, které Craft úspěšně dodává světovému cyklistickému týmu Bora Argon 18. Pyšnit se mohou velmi dobrou propracovaností. V oblasti stehen je na kraťasech použit kompresní materiál Lycra Sport eliminující otřesy svalstva a podporující především cirkulaci krve. Vybaveny jsou cyklistickou vložkou řady Performance s rozdílnou tloušťkou i hustotou pěny v sedací a krajní oblasti. Samozřejmostí je antibakteriální úprava, bezešvá technologie a anatomický střih.

MOC CENA: 2 490 Kč


www.craft.cz

O značce
Značka Craft patří už řadu let mezi špičku na trhu v oblasti sportovního a funkčního oblečení. Do povědomí široké veřejnosti se dostala nejenom díky principu oblékání ve třech vrstvách, ale také dlouhodobé spolupráci s uznávanými sportovci, kteří v oblečení této značky několikrát zazářili na stupních vítězů na mistrovstvích světa. Není pochyb, že si Craft oblíbili sportovci všech kategorií natolik, že se bez něj neobejdou i při fyzicky velice náročných výkonech.