1. PILOXING
Piloxing je unikátním spojením tří zdánlivě vzdálených disciplín – pilates, boxu a tance inspirovaného prvky latiny. Právě tato pestrost vám kromě bezvadné zábavy zaručuje i rychlé tvarování pevného a zároveň pružného ženského těla. Rovnováha, energie a sexy taneční prvky – cvičení jako dělané pro krásnou a sebevědomou ženu.

2. H.E.A.T.
HEAT patří mezi cvičební program, který staví svůj základ na nejpřirozenějším a pro tělo nejzdravějším pohybu – chůzi. Při HEATu pochodujete na stroji, který ve své podstatě simuluje vysokohorskou turistiku. Jako pohon mu však neslouží motor, podobně jako je tomu u běžícího pásu, nýbrž energie vašeho vlastního těla. Intenzitu a náročnost tak lze přizpůsobit opravdu každému. Zkuste i vy pravý horský výšlap!

3. PORT DE BRAS
Port de Bras je synonymem pro rovnováhu těla a mysli, patří totiž do řady cvičebních programů Body & Mind. Lekce Port de Bras propojuje ladné baletní pohyby a intenzivní strečink, to vše za poslechu velmi příjemné hudby. Při tomto cvičení si osvojíte správné držení těla a posílíte k tomu potřebné zádové i břišní svaly tak, aby nedocházelo k jejich zbytečnému přetěžování.

4. POLE DANCE
Další ze skupiny cvičení, které spojuje tanec a sport. Pole Dance, neboli tanec na vertikální tyči, vás zaujme právě množstvím různých tanečních odvětví, které se v něm potkávají. Na své si přijdou milovníci gymnastiky, baletu, akrobacie, ale i latiny a klasického tance. Na Pole Dance vás možná bude lákat i to, že umožňuje povolit uzdu vaší fantazie, dát do cvičení kousek sama sebe a podílet se tak určitou měrou na choreografii.

5. FLOWIN
Flowin je dokonalé cvičení pro redukci váhy a formování pěkné postavy. Hlavním nástrojem při tréninku je vašeho vlastní tělo, které klouže po speciální fitness desce za pomoci podložek pod kolena, chodidla a ruce. Ačkoliv se popis může zdát poněkud složitý, Flowin je velmi jednoduchý a hlavně přirozený cvičební systém, s nímž nezatěžujete klouby, ale procvičíte každý sval a až neuvěřitelně zlepšíte vaši kondici. Vyzkoušejte ho na vlastní kůži!

6. DRUMFIT
Drumfit je velmi jedinečný způsob cvičení, při kterém ze sebe snadno dostanete špatnou náladu a přitom dokonale vytvarujete vaše stehna, zadeček a bříško. Vaše nohy jsou při lekci zaměstnané výpady do stran, zanožováním, unožováním a hlubokými podřepy, zatímco v rukou pevně svíráte speciální fitness paličky a pomocí nich se doslova vybijete. Dobrou náladu, s níž budete odcházet domů, vám můžeme garantovat!

7. TRX
TRX neboli závěsný posilovací systém je naprosto jedinečné nářadí, díky kterému cvičíte hned v několika rovinách. Můžete tak posílit kromě středu těla (tzv. core) i všechny další skupiny svalů, a to i ty, které běžně nepoužíváte. I tady pracujete pouze s váhou vašeho vlastního těla, které je zavěšeno na popruzích s madly. Vaše fyzička se v krátkém čase neskutečně zlepší a viditelné výsledky budou velmi rychle patrné i na vaší postavě. A co je na TRX skutečně úžasné? Že na něm můžete cvičit v podstatě kdekoliv – v tělocvičně, doma, v přírodě i na cestách.

Který cvičební program vás zaujal nejvíce? Vyzkoušejte všechny a uvidíte, který je ten „váš“.

Image courtesy of marcolm at FreeDigitalPho­tos.net