Za surfováním nemusíte k moři!

Stačí přijet do Prahy a vyzkoušet unikátní zážitek indoor surfing, tedy vnitřní surfování na umělé vlně. Ať už je vám 15 nebo 50, ať už jste na prkně nikdy nestáli nebo máte surfování v malíku, určitě stojí za to tenhle neuvěřitelný zážitek vyzkoušet.

Voda je hnána velkou rychlostí po speciálním „bazénu“, vytváří tak umělou vlnu, po které jde surfovat na speciálním prkně. Začíná se zpravidla na poloze vleže na břiše (tzv. bodyboarding), což zvládne každý včetně dětí. Dalším levelem je jízda v kleče a ve stoje, pro odvážné se pak samozřejmě otevírá pole nekonečných možností akrobatických kousků. Spoustu zábavy si ale užijete už při prvních pokusech se na prkno postavit, tím si buďte jisti.

Kromě surfovací vlny si tu můžete dát letní drink nebo káv v „plážovém“ baru, posedět s přáteli a pozorovat odvážné surfaře za sklem. Zkrátka téměř jako na Bahamách.


Tryskový pohon Jamese Bonda

Jako slavný akční hrdina si budete připadat, když zkusíte jetpack, neboli tryskový batoh. Speciální postroj podobný batohu si připevníte na záda a pak už jen necháte vodou poháněné trysky, aby vám pomohly do výšky. Nad vodu, samozřejmě, tedy vždy s měkkým přistáním. Jestli si budete poletovat nad hladinou nebo zkusíte odvážnější kousky, záleží jen na vás.

Jestli je pro vás jetpack „nuda“, vyzkoušejte flyboarding nebo hoverboard, zážitky, které jsou na pomyslné škále adrenalinu ještě o kousek dál. Trysky jsou zde umístěné na nohách (u flybordingu) nebo na speciálním prkně (u hoverboardu) a chce to trochu více síly a odvahy, abyste se udrželi ve vzduchu. Ale stojí to zato! Naplánujte si výlet s adrenalinovou náplní a objednejte se na některý z nabitých vodních zážitků.

Všechny výše zmíněné nabízí zážitková agentura ESENNCE.cz.