Dámy často trpí na trochu horší prokrvování periferních částí těla, jako první jsou na ráně prsty na nohou a na rukou. A právě takové prochladlé prsty mohou velmi znepříjemnit lyžování. Venku je krásně, mrzne, a vy místo lyžování musíte do tepla.

Jako efektivní řešení tohoto problému se nabízí buď velmi teplé lyžařské rukavice, ale pokud ani ty nestačí, jsou tu vyhřívané rukavice. Francouzský Therm-ic se specializuje na vyhřívané produkty a na termoregulaci. Nový model rukavic Therm-ic Ultra Heat Boost Mittens Women je zateplen značkovým Primaloftem, na dlani je jemná kozí kůže, a především ve vyhřívaných rukavicích je nový topný element, který má o 1,5 W vyšší výkon než u předchozího modelu rukavic. Na nejvyšší stupeň výkonu tak zahřeje prsty i opravdovým zmrzlíkům. Jen je samozřejmě nutné počítat s tím, že na tento stupeň výkonu vyhřívaní má baterie výdrž jen cca 2 hodiny. Takže na nejvyšší výkon je dobré vyhřívat chvíli a pak přepnout na střední nebo nižší stupeň vytápění.

K dispozici jsou samozřejmě dámské vyhřívané palčáky i prstové rukavice.

Vyhřívané palčáky

A jak je to s prsty na nohou? Existují vyhřívané vložky do bot, ale v posledních letech ještě více frčí vyhřívané ponožky. Ponožky Therm-ic jsou vyrobené v Evropě z kvalitních mateiriálů, lze je použít v jakékoliv obuvi (tedy nejen v lyžařských botách), takže když zrovna nelyžujete a oceníte trochu dodatečného tepla při vycházce, stačí si vzít vyhřívané ponožky, u kterých lze ovládat míru vytápění i přes aplikaci v telefonu

Vyhřívané prstové rukavice

Více na https://www.sidas.cz/…ane-produkty


Vyhřívané rukavice Therm-ic