Výběr lyžařských bot pro dámu [článek] - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Wild-cat.cz

Výběr lyžařských bot pro dámu [článek]

10.01.2011 10:15:08

Příspěvků: 1

Dáša Janouchová

Rady k výběru lyží jsme vám již poskytly, další na řadě jsou rady s výběrem lyžařských bot. Nevím jak vy, ale pro mě výběr bot znamená spíš noční můru než radost, obzvláště v případě bot lyžařských. Mnohé se však mění a i při výběru bot můžete být příjemně překvapeny podobně jako já. Čím? Odpověď hledejte v závěru článku.


Odkaz na článek

13.01.2011 12:13:10

Příspěvků: 1

soptik85

Nějak postrádám smysl tohoto článku. Co měl čtenářům říci? V poslední době se rozmohla marketingová masáž ohledně potřeb pro něžné pohlaví…dámské lyžáky, lyže, fully, HD…osobně se této kategorii sportovního vybavení vyhýbám. Jejich nedostatky jsou zaplácnuty vyvedeným designem, na který se, my ženy, chytáme jak mouchy na lep. Kvalita, komponenty přitom vůbec neodpovídají ceně…ale hlavně že je to dámské.

13.01.2011 21:03:07

Příspěvků: 118

ksobotkova muž

Ahoj, naprosto chápu tvoje úmysly. Já byla ještě nedávno naprosto stejného názoru, nikdy bych si nekoupila například dámské boty, protože to jsou měkké bačkory a nedá se v nich lyžovat. Ale vzhledem k tomu, jak se všechno vyvíjí, pomalu měním názor a říkám si, že ty věci pro holky smysl mají. Holky mají jinou stavbu těla, pohybují se jinak atd, tak také potřebují jiné vybavení. A popravdě řečeno, než se objevily pořádné dámské lyžařské boty, jezdila jsem v naprosto nevyhovujících pánských botách (navíc velkých, protože pánské boty číslo 22 neexistují)…loni jsem pátrala a hledala a našla…a jelikož jezdím freeride na hodně širokých lyžích, potřebuju, aby boty byty dostatečně tuhé a přesně padnoucí (ale to už je zas jiné téma). Já tu nechci nikoho přesvědčovat, každý si udělá názor sám :-) já myslím, že věci pro holky smysl mají…a protože je to celkem nový trend, chvilku trvá, než firmy vyvinou třeba dokonalou botu…chce to hledat a zkoušet…

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

24.04.2018

Jak vybrat dětské boty, které dětem neublíží?

Výběru bot bychom měli věnovat pozornost bez rozdíl...
20.03.2018

Jak se dostat do formy na letní túry

Polovina března je za námi. Na stromech se tvoří pu...
31.08.2017

10 míst, kde si na podzim prodloužit léto

Indonésie, Nový Zéland, Západ USA, Indie či Vietnam...
22.06.2017

Adrenalinem nabité zážitky na léto

Léto není jen válení u vody, zmrzlina a opalovačka....
30.05.2017

Běhejte i po setmění!

Jaro je v plném proudu a vy už se těšíte, že zimní ...
Facebook