Outdoorové vychytávky [článek] - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Wild-cat.cz

Outdoorové vychytávky [článek]

20.06.2011 08:46:46

ivita žena

Každá z nás má nějaké vlastní triky, jak si usnadnit outdoorové aktivity či cestování obecně. Ať už je to fleecová mikina v obalu od spacáku namísto polštáře, reflektující nálepky na věcech, které v noci můžeme potřebovat, prázdné filmovky na různé drobnosti či falešné ID (…samozřejmě jen pro případ nouze, kdy nechceme dát pas ani jeho kopii z ruky…). Váha batohu a komfort při kempování má však stále své mouchy a většina z nás si vždy a opakovaně láme hlavu, jak váhu krosny ještě o něco snížit, aniž bychom poté cokoli postrádaly, a jak silnému outdoorovému zážitku neubrat na intenzitě, ale přidat na pohodlí.
Odkaz na článek

29.07.2011 22:15:46

chilligirl

Bomba tipy na vánoční dárky! Sama pár věciček mám a znám, třeba to mýdlo je skvělý :-) ale stejně mam pak vždy problém všechny tyhle věcičky nacpat do batohu :-/ Mám batoh 50 litrů, zhruba něco jak otady, ale nemyslíte, že je to málo? Dokáže malá holka unést větší? Někde jsem slyšela o váze batohu do třetiny váhy těla.. máte na to názor?

05.08.2011 12:18:23

limetka99

Souhlasim, jsou to super vychytávky, s kterýma to jde pak líp :-) Jestli se ti do 50ky všechno vejde, tak proč ne :-) Já mam, myslím, 70+5…nesla jsem si v něm vše včetně jídla na 3 týdny a unesla jsem ho :-)

27.10.2013 15:47:11

DaviDD

Kosmická strava je blívanina, mnohem lépe poslouží na cesty musli tyčky nebo pytlík se sušeným ovocem, miniaturní svítilně bych moc nevěřil, vypadá dost fórově. Zbytek se mi ale líbí – díky za tipy na dárky.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

31.08.2017

10 míst, kde si na podzim prodloužit léto

Indonésie, Nový Zéland, Západ USA, Indie či Vietnam...
22.06.2017

Adrenalinem nabité zážitky na léto

Léto není jen válení u vody, zmrzlina a opalovačka....
30.05.2017

Běhejte i po setmění!

Jaro je v plném proudu a vy už se těšíte, že zimní ...
13.03.2017

Žába, had či škorpion? I tak se vaří ve světě

Žáby, hadi, škorpioni, kobylky, potkani, pavouci – ...
09.03.2017

Tipy na cyklotúry po Jižní Moravě

Webová stránka cyklotury.cz nabízí všem milovníkům ...
Facebook