Zimní bruslení: jak vybrat brusle na led a kam se na ně vypravit [článek] - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Wild-cat.cz

Zimní bruslení: jak vybrat brusle na led a kam se na ně vypravit [článek]

17.01.2012 08:44:10

JiLi

Zima je v plném proudu a rády byste shodily pár nadbytečných kil, anebo si jen tak zasportovaly, protože vám to chybí, ale lyže ani běžky nejsou vaší vášní, a dokonce ani běh v promrzlé krajině či fitness centrum není váš šálek kávy a na bazén chodíte pořád? Vyrazte na brusle!
Odkaz na článek

06.02.2014 19:17:27

ratty

Prosim Vas, muzete mi rict, co to je „specificky zensky jizdni styl“ ? Jestli tim myslite odrazeni se zoubky, tak to je jedine „spatny jizdni styl“. Zoubky jsou pro skoky a krokove variace, do skluzu se odrazi vzdycky hranou. Pak se nedivim, ze zenske na ty zoubky nadavaji a jsou porad na zemi. Nez priste budete psat nesmysly, tak se nejdriv o danem sportu poucte.

05.03.2014 17:24:44

LubosHav

Máme syna, takže jsme naštěstí nemohli udělat chybu (máme tyhle brusle http://www.radicalsport.cz/…flex/d-2655/ ), ale díky za info, kdyby náhodou někdy přišla dcera :)

26.06.2016 20:23:14

honzaj.

Skvělý článek. Díky za skvělé tipy! :) S výběrem bruslí mi radili profíci a nakonec mám takové lední brusle a jsou fakt skvělé.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

13.11.2020

Tisíce jízd, desítky pádů aneb jak se naučit na skateboardu

V pojetí profesionálů a mladých, co na skateboardu ...
05.08.2019

Kam utéct horkému létu: polské Beskydy

Nemáte rádi horké léto, ale nechce se vám jezdit až...
31.07.2019

Thajsko láká na chrámy, sochy Buddhy a národní parky. Jaké památky v Asii vidět?

Thajsko každoročně láká turisty z celého světa, a t...
10.06.2019

Mořský rybolov aneb chystáte se k moři?

Jste vášnivý rybář a vaším snem je zalovit si v moř...
15.05.2019

Adrenalinové vodní sporty, které frčí

Koho už nebaví trávit v létě čas válením se na břeh...
01.03.2019

Slunce a moře v zimě? Není problém, vydejte se do Emirátů nebo Thajska

Nechce se vám čekat na letní dovolenou až na prázdn...
Facebook